topimg1.jpg

Bestyrelsen i SIF

Bestyrelsen i Skårup Idrætsforening

Formand: Arne Buch
+45 29 66 34 83
arnebuch62@gmail.com


Næstformand Ian Kristensen
ian@immi.dk

Kasserer Dorthe Ullegaard
+45 30 51 26 12
kasserer@skaarup-if.dk

Bogholder og sekretær Tina Krøis
pt  mail: skaarup.idraetsforening@gmail.com eller bogholder@skaarup-if.dk

 

Badminton Jørn Gissemann Larsen
badminton@skaarup-if.dk

Fodbold Lasse Boldt 
+45 24 97 50 40 
fodbold@skaarup-if.dk 

Gymnastik Sanne F Andersen
+45 62 28 21 22 
gym@skaarup-if.dk

Håndbold vacant

Svømning Mette Bødker
+45 42 83 20 99 
svøm@skaarup-if.dk 

Tennis Annette Dalmose
+45 22 77 17 66 
tennis@skaarup-if.dk

Volleyball Tom Christiansen
agerskiftet8@gmail.com

Beachvolley Bo Isaksen
30509555
bo@hrsund.dk

Skårup fitness Martin Vieler
+4526155804
liljavieler@gmail.com

Løbeafdeling Lena Askholm
+45 61555153
lena.askholm@gmail.com

Bordtennis Rasmus Grønborg
+45 21292434
rasg@me.com

Støtterne
Arne "post"

Klubkonsulent Bo Isaksen
+45 30 50 95 55 
bo@hrsund.dk


Kontakt

  • Skårup Idrætsforening
  • Åbyvejen 43
  • 5881 Skårup

Kort og rutevejledning


Se video